DYPLOM DLA “PRZYSTANKU SZÓSTKA”.

DYPLOM DLA “PRZYSTANKU SZÓSTKA”.

30 stycznia 2017
/ / /
Comments Closed
Dyplom_GKRPA_2016

Miło nam poinformować, iż projekt realizowany w zeszłym roku przez Profilaktyczna Grupę Rozwoju Osobowego „Przystanek Szóstka”, pod nazwą „Od surowej materii do formy performatywnej”, zajął trzecie miejsce i nagrodę w wysokości 700 zł w konkursie organizowanym przez Gminną Komisje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w czerwcu 2016 r.

O sprawie informowaliśmy już na stronie szkoły i stronie grupy, ale nie prezentowaliśmy w pełnej krasie dyplomu.Jak widać powyżej spraw jest z przed pół roku a  pieniądze zostały rozdysponowane ale prezentowany tutaj dyplom dotarł do szkoły dopiero niedawno.Przypominamy jedynie, iż projekt ten był  zrealizowany przez liderów grupy Bogumiłę Jarosz i  Kazimierz Zagórskiego w  merytorycznej współpracy z Aleksandrą Chomicz z Fundacji MIRORO.W krótkich żołnierskich słowach jego przebieg można streścić jako profilaktycznie zorientowany proces, który poprowadzony był od ćwiczeń podstawowych psychoedukacyjnych, poprzez wyodrębnienie pomysłu kreacyjnego, będącego przedmiotem dalszej pracy po końcową pracę nad wyklarowaną ideą i per formatywną i  obrazem jej ekspresji.

Filmowe impresja z pracy oraz opic procesu można przeczytać i obejrzeć  w tym miejscu: http://vilo.nazwa.pl/grupawsparcia/pl/od-surowej-materii-do-formy-performatywnej/

 

Comments are closed.

  • O nas

    Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper. Donec sollicitudin erat consequat dui volutpat congue ornare lectus adipiscing. Maecenas a augue libero, non pulvinar justo. Donec convallis tortor ut augue vehicula faucibus.
  • Archiwa