OSOBOWOŚĆ WEŹ POD LUPĘ

OSOBOWOŚĆ WEŹ POD LUPĘ

6 lipca 2016
/ / /
Comments Closed

Osobowość weź pod lupę, przybądź z nami dziś na grupę!

Weź pod lupę

Pedagog szkoły wraz ze swymi podopiecznymi serdecznie zapraszają do włączenia się w szeregi tegorocznej Grupy Rozwoju Osobowego. Jak wielu z Was wie, pracujemy na wielu płaszczyznach. Uczymy się między innymi współodczuwania, zrozumienia inności i współpracy w grupie, poznajemy siebie dzięki innym, badamy mechanizmy relacji międzyludzkich, próbujemy eksploracji otaczającej nas przestrzeni przez różne zmysły. Dotychczasowy dorobek Grupy to projekty performance, wymiany międzynarodowe z młodzieżą z Berlina oraz z Pinhal Novo w Portugalii, współpraca z Nadbałtyckim Centrum Kultury, liczne warsztaty w przestrzeni szkolnej i poza nią, nocowania w szkole, słuchanie wybranej przez grupowiczów muzyki przy kominku i wyjścia do różnych instytucji kultury – do teatru, filharmonii, opery, galerii…

Jednak Grupa to nie tylko ciężka praca projektowa. Atmosfera panująca podczas zajęć sprzyja otwartości. Dzielimy się ze sobą tym, co nas cieszy lub smuci. Dzielimy się swoją energią. Po raz kolejny chcemy się nią z Wami podzielić. Tegoroczny program przewiduje dwie oddzielne, choć ściśle współpracujące ze sobą grupy.

Comments are closed.

  • O nas

    Ut non nulla mi, eget imperdiet sem. Nam lacus ligula, venenatis vel aliquet eu, venenatis congue magna. Sed rutrum faucibus semper. Donec sollicitudin erat consequat dui volutpat congue ornare lectus adipiscing. Maecenas a augue libero, non pulvinar justo. Donec convallis tortor ut augue vehicula faucibus.
  • Archiwa