Konferencja EDU MOC 2018: Superbelfrzy RP Eduzmieniacze zapraszają

Drukuj

edumoc logoJuż po raz trzeci zapraszamy na Konferencję w Internecie skladającą się z bezpośrednich transmisji z różnych stron Polski i świata – (wideokonferencji), spotkań, warsztatów i wykładów!

W tym roku proponujemy Wam wejście bezpośrednio na Nasz kanał na Youtubie (KLIKNIJ). 

 

Kiedy?
6 października 2018, 09:00 – 23:00.

Kto i dla kogo?
Nauczyciele dla nauczycieli z udziałem specjalistów z dziedzin związanych z edukacją, pracowników naukowych uniwersytetów oraz gości specjalnych.

Jaki koszt?
Zero złotych. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział każdy, z całego kraju i z zagranicy.

Jaki program?

Program konferencji -> tutaj

Sylwetki prelegentów i prelegentek -> tutaj.


Licencja Creative CommonsTekst pochodzi z bloga Superbelfrów RP i znajduje się pod adresem: http://www.superbelfrzy.edu.pl/edumoc-online-2018/, Autor tekstu: Jacek Staniszewski. W ramach konferencji nauczyciel z naszej szkoły Janek J-Korczyński, należący do grupy organizatorów konferencji. wystąpi o godz. 18oo przedstawiając temat: 

E-kreatywni, e-pozytywni, e-solidarni: różne próby wsparcia indywidualnego rozwoju

 

Na stonie konferencji w dziale SYLWETKI PRELEGENTÓW o naszym nauczycielu:

Jan Jackowicz-Korczyński

Z wykształcenia filozof  i pewno z tego powodu  eduMANIAK. Od początku istnienia Internetu w Polsce zawzięty propagator jego wykorzystania w edukacji. W minionych latach zawodowo związany z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku, Fundacją Edukacji Ekonomicznej (Zespół Zadaniowy Programu INTERKL@SA). Aktywny w wielu  międzynarodowych projektach cyfryzacji edukacji (European Schoolnet, Fundacja ENSIL, Federacja IASL) Od 2004 roku uczy w szkole, obecnie z ZSO nr 6 w Gdańsku.

W pracy z dziećmi i młodzieżą inicjator i pasjonat inspirowania ich do  osobistego rozwoju w zakresie zastosowania najnowszych technologii informacyjnych, sieciowych oraz multimedialnych do stałego osobistego rozwoju. Pełni rolę NetWorkera: jest stale współobecny z zaprzyjaźnioną młodzieżą w sieci. Obecnie poza pracą w szkole (vilogdansk.pl) aktywny edukator oraz inicjator pozaformalnych zajęć edukacyjnych. Bezpośrednią dla nich inspiracją była jego kilkuletnia instruktorska i wychowawcza  przygoda z kreatywnymi obozami INTERKAMP organizowanymi  przez BTA Kompas w Gdańsku. Od 10 lat organizuje i koordynuje autorskie projekty edukacji poza formalnej ukierunkowanej na rozwijanie i wspieranie kreatywności, oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz miękkich kompetencji społecznych.
Jest inicjatorem i koordynatorem dziecięcych i młodzieżowych projektów dziennikarskich (European Youth Inforrmation Agency) oraz wydawcą oraz redaktorem naczelnym internetowego Miesięcznika Społeczno-Kulturalnego KREATYWNI (dawniej MUTTUS).