Zajęcia dodatkowe: KLASY GIMNAZJALNE

Zajęcia wspomagające i rozwijające w tym koła  w roku szkolnym2018/2019

KLASY GIMNAZJALNE

Zajęcia wspomagające:

Lp.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Uczeń/klasa

Godziny zajęć

1.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Dariusz Szymikowski

kl. 3d

Poniedziałek  8.00-8.45 (co drugi tydzień)

2.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego - matematyka

Renata Korpus-Piskorska

3d gim

Piątek 13:40-14:25



3.

Przygotowanie do egzaminu

Alicja Bryłkowska

3 gim

Wtorek 7:05-7:50



4.



Przygotowanie do egzaminu j. polski

Iwona Grajoszek

3 c,D

Czwartek 8:00-8:45


5.




Przygotowanie do egzaminów historia

E. Wenecka

3 A,B,C

Wtorek 7:05-7:50


6.




Przygotowanie do egzaminów j. angielski

Mariola Górska

3 B,C,D

Czwartek 7:05-7:50 od stycznia


7.





Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Robert Lewandowski

3A,B,C,D

Piątek 7:05-7:50

8.







Matematyka

R. Piskorska

Kl. 3

Piątek 14:30-15:15 (co 2 tygodnie)

9.

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego






  1. Bobowska

Kl. 3

Wtorek 15:25-16:15 ( co dwa tygodnie)

10




Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Małgorzata Płóciennik

Kl. 3

Środa 15:20

 

Zajęcia rozwijające:

Lp.

Rodzaj zajęć

Prowadzący

Uczeń/klasa

Godziny zajęć

Cele zajęć

1.

Wolontariat

Katarzyna Grecka

gim.

wtorki ½ w miesiącu

 

2.

Zajęcia z geografii przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

Małgorzata Płóciennik

Klasa gimnazjalne, uczniowie – według potrzeb

Zajęcia ustalane doraźnie według potrzeb uczniów

Zajęcia z geografii przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

3.

Koło turystyczne

Małgorzat Gniotyńska

3 b

1 sobota w miesiącu

 

4.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z jęz.polskiego

Iwona Grajoszek

Klasy gimnazjalne

Czwartek 8.00

 

5.

Przygotowanie do konkursów
i olimpiad

Dariusz Szymikowski

kl. 3d

Poniedziałek 8.00-8.45 (co drugi tydzień). Ponadto kontakt internetowy.

 

6.

Zajęcia wokalne

Aleksandra Białk

Chętni  z klas 4-8

10. lekcja
we wtorek

 

7.

„gra miejska” zwiedzanie Gdańska z mapą i aplikacją mobilną

Joanna Bilińska-Miszczyszyn

Małgorzata Płóciennik

Dla wszystkich (chętnych) uczniów ZSO nr 6

Wybrane soboty

 

8.

Przygotowanie do konkursów
i olimpiad

Hanna Szulman-Kudrin

kl. 3 gimnazjum i

Termin ruchomy

kontakt internetowy.

 

9.

Cele Zrównoważonego Rozwoju

Praca metodą projektu

Hanna Szulman-Kudrin

Klasy gimnazjalne

Termin ruchomy

wtorek

 

10.




Przygotowanie do konkursów i olimpiad

Elżbieta Wenecka

Klasy gimnazjalne

wtorek lub czwartek na umówioną godzinę

powtórzenie i poszerzenie wiadomości


11.





Siatkówka WF

Nauczyciele WF

uczniowie ZSO NR 6

poniedziałek 16:15-17:15

rekreacja







  

 

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Gdańsku

obejmuje szkoły:

VI Liceum Ogólnokształcące im. Obrońców Helu
 z oddziałami gimnazjalnymi
(dawne Gimnazjum nr 6)

oraz 

Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego nr 94
zobacz osobny serwis: spms94.pl

ul. Głęboka 11, 80-759 Gdańsk
telefon (Liceum): +48 58-346 38 21
telefon (Gimnazjum): +48 58 346 38 12

fax: +48 58-346 38 21

FACEBOOK: https://www.facebook.com/zso6gdansk/

Free Joomla! templates by AgeThemes