Najbliższe spotkanie: 05 listopada (poniedziałek) -  sala nr 002, godz. 17.00

Cel:

  • - spotkanie z przedstawicielami samorządu uczniowskiego,
  • - planowane spotkanie przed wywiadówkami 13 listopada - uwagi i oczekiwania rodziców.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Znalezione obrazy dla zapytania kontakty

Na podstronie wszelkie kontakty i harmonogram działań RR:

 

Mariusz Pluta - Dyrektor ZSO nr 6 (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Anna Jundził - Wicedyrektor  (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

? - Wicedyrektor  (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

Michał Rychlicki - Wicedyrektor d.s. sportowych (e-mail: wiceTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. )

 

  klasa wych. przew. 3-ki przew. samorządu
% x 50 zł/sem
1 3a G Anna Przewoźna (wf) Kinga Bochan Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

 

 

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Na skróty:    ubezpieczenia;    projekty;    składki
Ostatnio zmienione - tabela kontaktów; 

 Zespół Rady Rodziców LO i Gim.: